O nás

Naše společnost se úzce specializuje na všechny produkty proti uklouznutí včetně široké nabídky rohoží a čistících zón s působností v rámci české a slovenské republiky.

Našim hlavním nosným programem jsou protiskluzová řešení všeho druhu: nabízíme protiskluzové pásky, protiskluzové nátěry, protiskluzové spreje a gumové protiskluzové pásy.

Na českém trhu zastupujeme významného výrobce protiskluzových návleků na boty (nesmeků) společnost VERIGA.

Dalším podstatným odvětvím naší společnosti je prodej a poradenství v oblasti rohoží, kde se zaměřujeme na vstupní čistící rohože, protiúnavové rohože, rohože do průmyslu i rohože na schody.

Navrhujeme také velmi odolné hliníkové vstupní čistící zóny s kartáčky na základě individuálních poptávek zákazníků.

Jsme rovněž významným subdodavatelem protiskluzových pásek pro výrobce sportovních, podlahových a dalších průmyslových produktů se zaměřením na neklouzavost povrchu vyráběných produktů.

Již od samotného založení naší společnosti se snažíme o zákaznicky orientovaný přístup a oboustrannou vzájemnou důvěru s našimi obchodními partnery i zákazníky. Obchod pro nás není jen prostředek k získání financí, ale zejména radost z úspěšného uspokojení poptávky našich zákazníků.

Na základě naší dlouholeté působnosti v oblasti protiskluzových produktů se zákazníkům snažíme najít nejvhodnější variantu pro konkrétní aplikace pro nalezení funkčního a cenově dostupného řešení.

Naše zkušenosti a praxe nás vedou k výběru pouze dokonale prověřených a kvalitních produktů, na které se všichni naši zákazníci mohou spolehnout a plně jim důvěřovat.

Naše standardní produkty se dají koupit na některém z internetových obchodů níže, kde jsme pro naše zákazníky připravili výběr nejprodávanějších a nejpoužívanějších protiskluzových pásek a řešení.

 

www.protiskluzu.cz

e-shop protiskluzu.cz nabízí jednu z nejrozsáhlejších a velmi specializovaných nabídek na protiskluzové pásky a protiskluzová řešení na českém trhu

www.protiskluzovenavleky.cz

samostatná nabídka protiskluzových návleků přináší ucelený výběr všech druhů nesmeků pro různé oblasti použití

www.protismyku.eu

nabídka protiskluzových (protismykových) prostředků pro nákup a dodávky v rámci Slovenska