Ošetření kluzkých ploch bazénů a sprch

Kluzká dlažba u bazénů a ve sprchách vyžaduje použití hladších protiskluzových materiálů, které jsou vhodné pro chůzi bosou nohou a zároveň ještě poskytují dostatečný protiskluzový efekt. Trvalá přítomnost vody klade i vyšší požadavky na kvalitu lepidla i samotných protiskluzových materiálů do mokra.

Naše produkty lze využít pro protiskluzovou úpravu samotných bazénů i jejich bezprostředního okolí. Dále máme vhodné řešení na kluzkou dlažbu ve sprchách, wellness a fitness centrech, pro kluzké vany i mokré provozy v továrnách, kuchyních a firmách.

Nejčastěji používaným řešením jsou hladké protiskluzové pásky do mokra s velmi jemným zrnem, které nejde při chůzi naboso cítit, a opět s možností volby z více tvarů a variant. Alternativou mohou být protiskluzové transparentní fólie na dlažbu, které dodáváme v nejčastějších rozměrech dlaždic, nebo jdou upravit individuálně na místě pouze nůžkami. Tyto fólie lze také jednoduše odlepit bez zanechání lepidla na dlažbě.
Velmi funkčním a trvalým řešením klouzavých ploch na bazénech i ve sprchách je protiskluzová bazénová rohož, která má velmi dobré protiskluzové účinky v mokrém prostředí, má antibakteriální účinky a zabraňuje nepříjemnému pocitu vlhkosti na chodidlech.
Další variantou je použití protiskluzových prostředků na dlažbu, které fungují na bázi podtlaku a zajišťují velmi dobrý protiskluzový účinek.