Podlahové značení

Dalším zaměřením naší společnosti je značení podlah ve skladech, výrobních halách, tělocvičnách a na dalších místech s potřebou bezpečnostního značení.

Zaměřujeme se zejména na značkovací pásky, u kterých je velmi jednoduchá aplikace a není třeba pracovat s tekutými barvami či spreji. V nabídce máme nabídku levnějších vyznačovacích pásek pro nenáročná použití a zaměřujeme se taky na velmi náročné aplikace s použitím pásek z velmi odolných materiálů a s mnohem vyšší tloušťkou. Zákazníkům se vždy snažíme doporučit řešení, které je vhodné pro danou aplikaci a nebude se muset po pár dnech znova aplikovat s následnými neočekávanými vícenáklady.

Nejčastěji zákazníci hledají pomoc při značení koridorů a průchodů, vymezování pracovních a manipulačních uliček v továrnách, značení vyhrazených prostor a dalších podlahových značek dle potřeb klientů.

Dalším častým využitím je užití vyznačovacích pásek pro značení nebezpečných míst – výčnělky, ostré hrany, okraje schodišť, rampy a snížené stropy.

Některé značící pásky lze využít i pro vyznačení čar na sportovištích (lajny na hřišti a v tělocvičnách), pro označování a identifikaci nástrojů či beden, zakrývání povrchů při nátěrech a opravách, pro dekoraci apod.

Pásky lze často přilepit na podlahu, stěny, dveře a další věci dle potřeby, je možné nalepení na beton, kov i dřevo.