Protiskluzová úprava podlah

Řešení kluzkých podlah patří k hlavnímu zaměření naší společnosti. Návrhy vhodných protiskluzových prvků na různé typy podlah se zabýváme již dlouhou dobu a v této oblasti tak máme velké zkušenosti. Neváhejte nám proto popsat váš problém s kluzkou podlahou a určitě najdeme vhodné a optimální řešení.

Nejjednodušším a cenově nejpřijatelnějším řešením je použití protiskluzových pásek, které nabízíme buď v rolích o různých šířkách, nebo vyřezáváme v různých tvarech. Mimo široké škály standardních protiskluzových pásek s několika typy zrnitosti také nabízíme speciální protiskluzové pásky na nerovné povrchy, fotoluminiscenční svítící pásky, případně gumové protiskluzové profily.

Odolnějším řešením protiskluzových pásek mohou být protiskluzové desky ze sklolaminátu, které dodáváme ve standardních pásek, nebo vyrábíme na poptávku dle potřeb zákazníka.

Dalším vhodným řešením pro kluzké podlahy mohou být protiskluzové nátěry a spreje, které jsou vhodné zejména pro trvalejší a rovnoměrné ošetření větších kluzkých ploch s minimální následnou údržbou. V naší nabídce naleznete několik typů i barev protiskluzových nátěrů.